Služby pre Vás

Kľud, pozitívna atmosféra a dobré služby za priaznivé ceny sú samozrejmou súčasťou nášho Ivi Centra. Príďte a vyberte si zo širokého spektra našich služieb a využite rôzne výhody a zľavy.
Pracujeme s produktami najvyššej kvality, vyskúšané nami a overené našimi klientami. A pre tieto sme sa rozhodli vytvoriť e-shop.
Ak máte záujem o tieto výrobky, môžete si ich objednať priamo cez e-shop, alebo nás môžete kontaktovať mailom marcelauspesna@gmail.com, kde uvediete, o ktoré produkty a v akom množstve máte záujem, korešpondenčnú adresou dobierky. Prípadne môžete objednávku uskutočniť telefonicky na 0907 618 715.
Ak nedvíhame, pracujeme, zavoláme Vám neskôr. A neskôr znamená do 22.00 hod.
V prípade produktov LifePharm Global Network si môžete registráciu registracia.ppt  (vďaka ktorej nakupujete zo zľavymi) a objednávku spraviť samy (alebo s mojou pomocou cez skype) cez https://marcelauspesna.mylifepharm.com/
Prehľad registračných balíkov tu:  cennik.pdf

"NARIADENIE" EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky ponúkajú zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch. Horeuvedné produkty sú len výživové doplnky a nie liečivá, preto v prípade ochorenia a následnej terapie sa obracajte na príslušného lekára/lekárnika."